Co czeka nas w najnowszym sezonie w Overwatch


Nagrody za Sezon 3 |Overwatch, Sezon 3|

Sezon drugi dobiegł końca lecz nie zwalniamy tempa. Przerwa między sezonami ma trwać tydzień, a to oznacza, że już za 2 dni (01.12.2016) rozpocznie się kolejny, 3 sezon w Overwatch. Czego możemy się spodziewać? Jakie zmiany zostały wprowadzone w systemie rozgrywek rankingowych? Na te pytania odpowiedź znajdziecie poniżej.

Zmiany w systemie rankingowym

Jak co sezon, aby określić swoją rangę sezonową będziemy musieli rozegrać mecze klasyfikacyjne. Będzie ona przyznawana na trochę innych zasadach niż miało to miejsce dotychczas. Ranga jaką zdobyliśmy w sezonie poprzednim, będzie miała wpływ na tą w sezonie 3. Ponad to będzie niższa od tej, którą zdobyliśmy ostatnio. Jest to związane z ciągłym testowaniem systemu dobierającego graczy wg. ich umiejętności. Z początku sezonu ilość otrzymywanych punktów za wygraną grę będzie kilkukrotnie większa, lecz z każdym następnym meczem liczba ta ma się ustabilizować.


Punkty dla poszczególnych rang w grach rankingowych |Overwatch, Sezon 3|

Nagrody sezonowe

Również typy nagród pozostają niezmienne. Otrzymamy portret, graffiti i możliwość zdobycia punktów rywalizacji, za które będziemy mogli kupić legendarną broń dla swojego ulubionego bohatera.Na koniec sezonu otrzymamy dodatkowe punkty rywalizacji. Ich ilość będzie uzależniona od naszej rangi na koniec sezonu.
                                                  Nagrody za sezon 3 |Overwatch, Sezon 3|

Już po raz kolejny jesteśmy świadkami jak Blizzard stara się udoskonalać rzeczy, które nie wypadają najlepiej. Zdają sobie sprawę z istniejących problemów i próbują temu zaradzić. Pozostaje nam czekać i na własnej skórze przekonać się jak wypadnie nowy system dobierania graczy w grach rankingowych. Sezon startuje lada dzień, także trzymajcie rękę na pulsie, by w pełni przygotowanym wkroczyć w nowy sezon, sezon 3!

Arox

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s